Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
24°C
6°C
JUTRI
25°C
5°C
Deli
3213

BOVŠKI POLETNI VEČERI

Bovški poletni večeri privabljajo na »bušk plec« tako bovške turiste kot tudi obiskovalce iz celotnega Zgornjega Posočja. Vse prireditve so odlično obiskane, udeleženci pa zadovoljni z izbiro nastopajočih.

Vsi dosedanji Bovški poletni večeri, ki so jih izvajali od četrtka do nedelje, so bili odlično obiskani. V soboto je nastopila in navdušila tudi domača skupina Trejča izmena, ki bo na centralni bovški oder stopila še konec avgusta, ves avgust pa se obetajo še posebej zanimivi večeri z nekaterimi izjemnimi nastopi. 

Že 3., 4. in 5. avgusta bo na bovškem trgu za vsakega nekaj zanimivega, saj se bodo na centralnem bovškem odru v treh večerih zvrstili Kvintet slovenskih deklet, Dejan Vunjak in Brendijeve barabe ter Klapa Maslina. Vabljeni torej na bovški trg, kjer so ob prijetnih temperaturah poletni večeri res nekaj posebnega.

Seznam prireditev Občine Bovec NAJDETE TUKAJ

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi