Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 24.06.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo oblačno. Nastale bodo posamezne plohe. Najvišje dnevne temperature bodo od 18 do 22, na Primorskem do 24 °C.
12°C | 24°C
ponedeljek, 23.06.2018
11°C | 24°C
torek, 25.06.2018
15°C | 25°C
sreda, 26.06.2018
12°C | 27°C
četrtek, 27.06.2018
13°C | 28°C
Opozorila
Nedelja, 24.6.2018 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

BOVŠKI POLETNI VEČERI


TURIZEM, DOGODKI

| |
31.07.2017      10:50
A A

BOVŠKI POLETNI VEČERI


Bovški poletni večeri privabljajo na »bušk plec« tako bovške turiste kot tudi obiskovalce iz celotnega Zgornjega Posočja. Vse prireditve so odlično obiskane, udeleženci pa zadovoljni z izbiro nastopajočih.


Deli:

Vsi dosedanji Bovški poletni večeri, ki so jih izvajali od četrtka do nedelje, so bili odlično obiskani. V soboto je nastopila in navdušila tudi domača skupina Trejča izmena, ki bo na centralni bovški oder stopila še konec avgusta, ves avgust pa se obetajo še posebej zanimivi večeri z nekaterimi izjemnimi nastopi. 

Že 3., 4. in 5. avgusta bo na bovškem trgu za vsakega nekaj zanimivega, saj se bodo na centralnem bovškem odru v treh večerih zvrstili Kvintet slovenskih deklet, Dejan Vunjak in Brendijeve barabe ter Klapa Maslina. Vabljeni torej na bovški trg, kjer so ob prijetnih temperaturah poletni večeri res nekaj posebnega.

Seznam prireditev Občine Bovec NAJDETE TUKAJ
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Bovec? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!