Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 16.11.2018

jasno
Ponoči bo na Primorskem in v gorah precej jasno, drugod bo zmerno do pretežno oblačno. Na Primorskem bo pihala šibka burja.
5°C | 13°C
sobota, 15.11.2018
7°C | 16°C
nedelja, 17.11.2018
5°C | 12°C
ponedeljek, 18.11.2018
3°C | 10°C
torek, 19.11.2018
3°C | 7°C
Opozorila
Četrtek, 15.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
13°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Adventure Travel Trade World Summit, Salta – ......


TURIZEM

| |
27.10.2017      8:42
A A

Adventure Travel Trade World Summit, Salta – ArgentinaDeli:
Med 16. in 19.10.2017 se je v Salti v Argentini odvijalo svetovno srečanje organizatorjev pustolovskih potovanj. V imenu STO sta se ga udeležila Saša Verovšek, vodja projektov na STO in Janko Humar, v.d. direktor Turizma Dolina Soče. Uspešno sta predstavila projekt Alpe Adria Trail, pohodniško pot od Grossglocknerja do Jadrana, ki vključuje tudi našo dolino (Turizem Dolina Soče izvaja naloge booking centra za slovenski del poti).

Srečanja se je udeležilo preko 800 delegatov iz vsega sveta, organiziralo pa ga je združenje pustolovskega turizma (Adventure Travel Trade Association), ki z razliko od tradicionalnih organizatorjev potovanj namenja veliko večjo pozornost trajnostnim načelom in odgovornemu odnosu turizma do naravnega okolja in domačinov. Pristop, ki bi ga glede na izjemne naravne danosti in dediščino prebivalcev morali posvojiti tudi v Posočju. Več informacij v poročilu.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!