Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
30°C
17°C
JUTRI
32°C
15°C
1328

Vključevanje v projekt Trans Slovenia

Trans Slovenia 1, gorsko kolesarska pot, ki poteka skozi našo dolino, je najverjetneje najuspešnejši slovenski kolesarski produkt na nemško govorečem trgu. Skozi našo dolino je v minulem letu pripeljala najmanj 5.000 kolesarjev. Ključni komunikacijski kanal za te kolesarje je portal http://www.bike-gps.com/

Lastnik portala in avtor tras, znani kolesarski guru Uli Stanciu ponuja možnost vpisa namestitvenih objektov in drugih ponudnikov na portal. Vpis posebej priporočamo večjim namestitvam, ki sprejemajo krajša bivanja in ponujajo tudi možnost prehrane – podrobnosti so v prilogi.

Zainteresirani pošljite zahtevane podatke Janu Klavora na jan@visit-goodplace.com.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi