Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 16.10.2018

oblačno
Popoldne bo pretežno oblačno. Predvsem v južni polovici Slovenije bodo občasno možne rahle krajevne padavine. Najvišje dnevne temperature bodo od 15 do 18, na Primorskem do 21 °C.
12°C | 22°C
sreda, 17.10.2018
14°C | 21°C
četrtek, 18.10.2018
13°C | 26°C
petek, 19.10.2018
13°C | 25°C
sobota, 20.10.2018
12°C | 25°C
Opozorila
Torek, 16.10.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Evropski footgolf tour


ŠPORT, DOGODKI

| |
06.07.2017      10:13
A A

Evropski footgolf tourDeli:
Kaj je footgolf, se verjetno sprašujete ob branju zgornjega naslova. Footgolf je mešanica nogometa in golfa, cilj igralca pa je z brcanjem spraviti žogo v luknjo, podobno kot pri golfu. Šport je namenjen vsem genearcijam in spretnostnim stopnjam, lahko pa se pohvali z dejstvom, da je med športi, ki tudi pri nas najhitreje pridobivajo na priljubljenosti. Prvo igrišče za footgolf z osemnajst luknjami je odprlo svoja vrata 26. maja 2015 v Bovcu, prav tam pa so te dni otvorili tudi prvo Odprto Footgolf prvenstvo Slovenije. V petek, 30. junija, je ob slovesnem odprtju udeležence pozdravil predsednik organizacijskega odbora tekmovanja, Aleksander Kravanja, in med drugim izrazil svoj ponos in navdušenje ob tako hitrem vzpenjanju slovenske footgolf kulture. Zbrane je nagovoril še župan občine Valter Mlekuž, na odru pa se mu je z nagovorom pridružil tudi predsednik European Footgolf toura, Julien Jacues Babel. Za kulturno popestritev so poskrbele plesalke Saše Momirski in plesna skupina STEP Petre Slabe. 

Če bi se v zanimivem in nenavadnem športu radi preizkusili tudi sami, vmes pa se še naužili lepot narave v Bovcu in okolici, ne odlašajte. Prijave za igranje footgolfa v Bovcu sprejemajo v agenciji Sport MIX v centru Bovca, lahko tudi po elektronski pošti igraj@footgolf.si.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!