Logo MojaObčina.si

Bovec

JUTRI
11°C
-1°C
ČE.
15°C
-2°C
Deli
1237

TABOR V TRIGLAVSKI ROŽI

Župan Občine Bovec Valter Mlekuž je obiskal udeležence tabora v Domu Triglavska roža v Trenti, kjer ga je sprejela predsednica Medobčinskega društva prijateljev mladine za Goriško Iva Devetak in mu predstavila njihovo delo in namen. Razkazala mu je Dom Triglavska roža in predstavila novosti v njem, hkrati pa podrobneje opisala trenutne aktivnosti, ki jih izvaja skupina v Triglavski roži od 19. do 21. oktobra 2017. Na temo »Svet, v katerem želim živeti« se v tem času namreč odvija tabor znanja za mladostnice in mladostnike, aktivne v otroškem parlamentu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!