Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Danes bo oblačno, dež se bo od severa in zahoda dopoldne razširil nad vso Slovenijo. Predvsem na Primorskem bodo možne posamezne nevihte. Prehodno bo zapihal severovzhodnik, ob morju pa bo še pihal jugo. Popoldne bo dež od severovzhoda počasi slabel, okoli poldneva bo na Primorskem začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
17°C | 23°C
nedelja, 21.09.2018
15°C | 30°C
ponedeljek, 23.09.2018
12°C | 25°C
torek, 24.09.2018
16°C | 22°C
sreda, 25.09.2018
5°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 8h
Danes dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
17°C
23°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šolstvo

TABOR V TRIGLAVSKI ROŽI


ŠOLSTVO, PROSTOVOLJSTVO

| |
21.10.2017      9:03
A A

TABOR V TRIGLAVSKI ROŽIfoto: M. ŠTULC
foto: M. ŠTULC
Deli:

Župan Občine Bovec Valter Mlekuž je obiskal udeležence tabora v Domu Triglavska roža v Trenti, kjer ga je sprejela predsednica Medobčinskega društva prijateljev mladine za Goriško Iva Devetak in mu predstavila njihovo delo in namen. Razkazala mu je Dom Triglavska roža in predstavila novosti v njem, hkrati pa podrobneje opisala trenutne aktivnosti, ki jih izvaja skupina v Triglavski roži od 19. do 21. oktobra 2017. Na temo »Svet, v katerem želim živeti« se v tem času namreč odvija tabor znanja za mladostnice in mladostnike, aktivne v otroškem parlamentu.

Več na uradni spletni strani OBČINE BOVEC
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!