Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
Oceni objavo

Spremenjen avtobusni vozni red ob zapori ceste Bovec-Kobarid

Iz družbe NOMAGO so nas obvestili, da bo v času popolne zapore na državni cesti Bovec-Kobarid spremenjen avtobusni vozni red.

Popolne zapore naj bi trajale od 29. 3. do vključno 6. 4. 2023. O zapori nas je izvajalec obvestil že pred časom, zato smo informacijo podali tudi na tej spletni strani. Ker pa se niso držali napovedanega začetka zapore (ta bi morala trajati že od 27.3.), prav tako pa nas niso obvestili o spremembi, smo informacijo o njihovih novih načrtih pridobili sami.

Popolna zapora je zdaj napovedana za obdobje od 29. 3. 2023 (od 8.00) do 6. 3. 2023 (do 23.00).

V času zapore bo veljal tudi spremenjen AVTOBUSNI VOZNI RED in OBVESTILO ZA POTNIKE.

pripravil: MILAN ŠTULC

Oglejte si tudi