Logo MojaObčina.si
DANES
21°C
6°C
JUTRI
20°C
6°C
2424

ZAČENJA SE POLETNA SEZONA NA KANINU

Sončni Kanin to soboto, 1. junija, začenja poletno sezono, in sicer na nadvse izviren način. Pod Prestreljenik namreč vabijo na prvo organizirano poletno kepanje, vsi obiskovalci pa se bodo z metanjem kep v tarčo lahko potegovali tudi za nagrade. Zmagovalcu bodo podarili sezonsko vozovnico. Odprta bosta tudi Restavracija Prestreljenik in Bum bar.

Žičnica bo vozila po ustaljenem voznem redu, od 8.00 do 16.00. V juniju bo žičnica predvidoma obratovala ob koncih tedna, za večje skupine pa po predhodnem dogovoru tudi med tednom. Več informaciji pa najdete na http://www.kanin.si/.

Vabljeni torej na Kanin to soboto, 1. junija, tekma v metanju kep v tarčo pa se bo začela ob 13.00.

Že zdaj vas obveščamo tudi, da bo pod Prestreljenikom, na 2202 metrih nadmorske višine, v soboto 15. in nedeljo 16. junija pristalo po 50 padalcev (skydivers), ki bodo izskočili iz letal.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi