Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

jasno
Popoldne bo precej jasno. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 31 stopinj C.
17°C | 31°C
torek, 27.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 28.06.2017
19°C | 29°C
četrtek, 29.06.2017
18°C | 25°C
petek, 30.06.2017
17°C | 26°C
Opozorila
Ponedeljek, 26.6.2017 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Slikarji amaterji Bovške se predstavijo


KULTURA, DRUŠTVA

| |
08.05.2014      18:25
A A

Slikarji amaterji Bovške se predstavijologotip sekcije
logotip sekcije
Deli:

Sekcija slikarjev amaterjev deluje v okviru Društva Golobar deseto leto. Druži nas veselje do slikanja pa tudi želja po znanju, zato skupaj iščemo vire izobraževanja na delavnicah, obiskih galerij, muzejev, ekskurzij pa tudi sodelovanj na natečajih, vse skupaj pod mentorstvom ge. Slavice Mlekuž, predmetne učiteljice likovnega pouka in slovenščine. Skupaj se tudi odločamo za tematiko naših skupnih razstav, ki jih vsaj dvakrat letno organiziramo v domačem kraju pa tudi v ožji in širši okolici. Povabili so nas, da razstavljamo v Tolminu, na Jesenicah, v Trenti, Izoli in letos razstavljamo v Mostrani v Planinskem muzeju.  Ker nas je narava v našem koncu obdarila s pestrostjo in obilico lepot, veliko slikarjev iz naše skupine črpa navdih prav iz intimnega stika z naravo in očaranostjo nad gorami, reko in živalmi. Če nas druži slikanje, nas druži tudi drugačnost. Vsak odkriva v svojih delih osebno likovno govorico. Ta se kaže v potezi čopiča, obvladovanju tehnike, moči barve, iskrenosti, samozavesti.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI GOLOBAR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!