Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Nekatere nevihte se lahko zavlečejo tudi v večerni čas. Najnižje jutranje temperature bodo od 17 do 22, v alpskih dolinah okoli 14 stopinj C.
19°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 31°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 32°C
torek, 27.06.2017
16°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Petek, 23.6.2017 ob 20h
Zvečer so še možne močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra, ni izključen tudi pojav toče. Ob tem so možni porasti hudourniških voda.
19°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

GLEDALIŠKA PREDSTAVA SAPRAMIŠKA S SKUPINO ......


KULTURA

| |
06.02.2014      18:57
A A

GLEDALIŠKA PREDSTAVA SAPRAMIŠKA S SKUPINO VRTINEC IZ BOVCADeli:


Gledališka skupina Vrtinec iz Bovca, ki je mlada 12 let, je 2. februarja zaigrala že svojo trinajsto predstavo in sicer Sapramiško priljubljene slovenske avtorice Svetlane Makarovič. Igralcem je uspelo za trenutek ustaviti čas in vse obiskovalce vseh starosti zapeljati v čudoviti svet pravljice. Med njimi je bil prisoten tudi znani slovenski igralec Gorazd Jakomini. Po predstavi se je sestal z igralci in jim z navdušenjem priznal, da je užival v predstavi. Pohvalil je napredek od lanskoletne krstno odigrane predstave Čarovnica Čirimbara avtorja Franceta Bevka. Med drugim pa je tudi poudaril, kako pomembno je, da igralci uživajo v igri kar se pri skupini Vrtinec nedvomno opazi. In prav je tako!
Gledališka skupina se bo 15.2. predstavila ajdovskemu občinstvu z lanskoletno predstavo Čarovnico Čirimbara, v mesecu marcu in aprilu pa bo ponovno gostovala v Tolminu, Kobaridu in Idriji s predstavo Sapramiška.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!