Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.07.2018

delno oblačno
Zvečer in ponoči bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 31°C
sobota, 21.07.2018
18°C | 29°C
nedelja, 22.07.2018
17°C | 28°C
ponedeljek, 23.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Četrtek, 19.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
31°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Sankanje pod Storžičem


ŠPORT

| |
02.03.2018      8:25
A A

Sankanje pod StoržičemDeli:

Končno je prišel februar in z njim »tradicionalno« sankanje pod Storžičem. Lansko leto sva z mami sodelovala prvič, letos pa se nama je navdušeno pridružil tudi ati.

Pot do Doma pod Storžičem je bila strma, zasnežena in dolga, ampak smo bili vseeno hitrejši od tabornikov iz rodu Sivega volka. Celo pot smo se kepali, na vrhu pa smo se najedli mišk in flancatov, ki nam jih je ponudil prijazen očka. Med malico so odrasli nekaj zakomplicirali z zapiranjem poti, zato smo se hitro zbrali za spust v dolino. Sani sem delil z atijem, ker mami preveč »bremza«. Odločila sva se, da napadeva rekord steze in prve tri ovinke nama je šlo res odlično. A kaj ko sosedove sani niso zdržale pritiska in so šle na pol. Dobesedno. Na srečo je mimo pridrvel prijatelj David z bobom in me je vzel na krov. To je bila vožnja! Večkrat sva zletela s proge, imela dva tehnična postanka, kjer nama je pomagal serviser Marko, pa sva vseeno prišla na cilj tretja. Atija je pobrala mami, ampak očitno je pretežak za to progo, ker so klonile tudi druge sanke. Mami je seveda znorela in ati je takoj kupil nove, dirkalne. Škoda, jaz sem upal, da dobim nov bob. So pa super in drugo leto bomo najhitrejši!

Za PD Borovnica napisal  Filip Milač
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!