Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 25.09.2018

delno oblačno
Danes bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo večinoma šibka burja. Drugod bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki jo bo več v vzhodnih krajih. Pihal bo veter vzhodnih smeri, na Primorskem večinoma šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 12 do 16, na Primorskem do 20 °C.
6°C | 15°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 17°C
četrtek, 27.09.2018
3°C | 21°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
sobota, 29.09.2018
9°C | 19°C
Opozorila
Torek, 25.9.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
15°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Novoletni turnir v floorballu


ŠPORT

| |
20.01.2017      11:30
A A

Novoletni turnir v floorballuDeli:

Kot že tradicija veleva, je tudi letos v začetku decembra v Borovnici potekal novoletni turnir v floorballu. Letos so šli organizatorji še korak dlje, saj je turnir dobil tudi mednarodno noto. Poleg 13 ekip iz vse Slovenije (Borovnica, Vrhnika, Ljubljana, Poljane, Škofja Loka in Žiri) se je turnirja udeležila tudi hrvaška ekipa FK Hidravlika iz Donje Stubice, ki je borovniške igralce že povabila na njihov turnir ob Dnevu mesta, ki ga organizirajo pomladi. Turnir je potekal od jutranjih ur in se zaključil dramatično, točno ob polnoči. Tekme so bile  zelo atraktivne, saj smo za preboj v polfinale gledali izjemno izenačene boje, kjer so o polfinalistih odločali prosti streli, ravno tako sta bili napeti obe finalni tekmi. Za 3. mesto sta se pomerili ekipi Krokodilčkov in Mavričnih opic, kjer so bili v prostih strelih uspešnejši Krokodilčki. V finalni tekmi sta palici prekrižali borovniška ekipa Osvajalci in poljanska ekipa Lord A.G.C. #9. Ob dih jemajoči igri se je gledalcem ježila koža. Tudi izkušena sodnika sta imela veliko dela, ko sta mirila testosterona prepolne igralce. Na koncu je z golom razlike zmagala gostujoča ekipa, vendar vse čestitke tudi drugouvrščenim Osvajalcem.

Najboljše tri ekipe so prejele darilni bon Gostišča Godec, prvo- in drugouvrščena ekipa pa še simbolični denarni nagradi. Vsaka ekipa je ob prijavi prejela Božičkovo vrečko s sadjem, ravno tako je vsak sodnik prejel vrečko zahvale z uporabnimi stvarmi ter brezplačen obrok. Igralci in njihovi spremljevalci so bili veseli kupončkov za ugodnejšo malico v gostišču Godec. Na hodniku je bila postavljena stojnica, polna dobrot izpod pridnih rok kmečkih žena društva Ajda Borovnica; igralci in obiskovalci so si tako lahko postregli z vrsto slastnega peciva in sadjem. Letos smo organizatorji med igralce in sodnike razdelili kar 80 kg mandarin ter jabolka in banane. Ekipa organizatorjev se zahvaljuje sponzorju dogodka Zavarovalnici Triglav, Osnovni šoli dr. Ivana Korošca Borovnica za uporabo telovadnice, gostišču Godec za pripravo hrane in nagrade, Miru Droletu za pomoč pri varovanju in redarstvu, Francu in Ireni Molk za vsestransko pomoč, izvrstnim sodnikom, društvu Ajda in Andreji Korošec ter floorball mamicam in babicam za vse dobrote, podjetjem Urh, Euromed in Jurček ter Petru Črnilogarju in Alešu Remcu za nagrade ter nenazadnje vsem sodelujočim na turnirju za športno vedenje. Ob tej priložnosti vam vsem želimo predvsem zdravja polno novo leto, naj bo uspešno, aktivno in polno nasmejanih obrazov.

 

FBC Borovnica,
Vanja Remec 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 462
Izšla: 27.08.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
September 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.09.201 | Kultura
Dnevi strojništva
30.09.2018 | Kultura
Dnevi strojništva
02.03. - 03.12.2018 | Kultura
Znanje brez meja
25.09.201 | Kultura
Dnevi strojništva
28.09.2018 | Kultura
Noč ima svojo moč v Tehniškem muzeju Slovenije
30.09.2018 | Kultura
Dnevi strojništva
02.03. - 03.12.2018 | Kultura
Znanje brez meja

Bodite prvi pri oddaji mnenja.