Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
18°C | 28°C
torek, 24.07.2018
17°C | 29°C
sreda, 25.07.2018
17°C | 31°C
četrtek, 26.07.2018
18°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
18°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Novoletni turnir v floorballu


ŠPORT

| |
20.01.2017      11:30
A A

Novoletni turnir v floorballuDeli:

Kot že tradicija veleva, je tudi letos v začetku decembra v Borovnici potekal novoletni turnir v floorballu. Letos so šli organizatorji še korak dlje, saj je turnir dobil tudi mednarodno noto. Poleg 13 ekip iz vse Slovenije (Borovnica, Vrhnika, Ljubljana, Poljane, Škofja Loka in Žiri) se je turnirja udeležila tudi hrvaška ekipa FK Hidravlika iz Donje Stubice, ki je borovniške igralce že povabila na njihov turnir ob Dnevu mesta, ki ga organizirajo pomladi. Turnir je potekal od jutranjih ur in se zaključil dramatično, točno ob polnoči. Tekme so bile  zelo atraktivne, saj smo za preboj v polfinale gledali izjemno izenačene boje, kjer so o polfinalistih odločali prosti streli, ravno tako sta bili napeti obe finalni tekmi. Za 3. mesto sta se pomerili ekipi Krokodilčkov in Mavričnih opic, kjer so bili v prostih strelih uspešnejši Krokodilčki. V finalni tekmi sta palici prekrižali borovniška ekipa Osvajalci in poljanska ekipa Lord A.G.C. #9. Ob dih jemajoči igri se je gledalcem ježila koža. Tudi izkušena sodnika sta imela veliko dela, ko sta mirila testosterona prepolne igralce. Na koncu je z golom razlike zmagala gostujoča ekipa, vendar vse čestitke tudi drugouvrščenim Osvajalcem.

Najboljše tri ekipe so prejele darilni bon Gostišča Godec, prvo- in drugouvrščena ekipa pa še simbolični denarni nagradi. Vsaka ekipa je ob prijavi prejela Božičkovo vrečko s sadjem, ravno tako je vsak sodnik prejel vrečko zahvale z uporabnimi stvarmi ter brezplačen obrok. Igralci in njihovi spremljevalci so bili veseli kupončkov za ugodnejšo malico v gostišču Godec. Na hodniku je bila postavljena stojnica, polna dobrot izpod pridnih rok kmečkih žena društva Ajda Borovnica; igralci in obiskovalci so si tako lahko postregli z vrsto slastnega peciva in sadjem. Letos smo organizatorji med igralce in sodnike razdelili kar 80 kg mandarin ter jabolka in banane. Ekipa organizatorjev se zahvaljuje sponzorju dogodka Zavarovalnici Triglav, Osnovni šoli dr. Ivana Korošca Borovnica za uporabo telovadnice, gostišču Godec za pripravo hrane in nagrade, Miru Droletu za pomoč pri varovanju in redarstvu, Francu in Ireni Molk za vsestransko pomoč, izvrstnim sodnikom, društvu Ajda in Andreji Korošec ter floorball mamicam in babicam za vse dobrote, podjetjem Urh, Euromed in Jurček ter Petru Črnilogarju in Alešu Remcu za nagrade ter nenazadnje vsem sodelujočim na turnirju za športno vedenje. Ob tej priložnosti vam vsem želimo predvsem zdravja polno novo leto, naj bo uspešno, aktivno in polno nasmejanih obrazov.

 

FBC Borovnica,
Vanja Remec 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Bodite prvi pri oddaji mnenja.