Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Plohe in nevihte se bodo nadaljevale v noč na torek in so lahko predvsem na jugu tudi močnejše.
16°C | 28°C
torek, 17.07.2018
16°C | 28°C
sreda, 18.07.2018
16°C | 31°C
četrtek, 19.07.2018
15°C | 31°C
petek, 20.07.2018
16°C | 31°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Kotaljenje na Tošču


ŠPORT

| |
11.02.2018      9:05
A A

Kotaljenje na ToščuDeli:

Tošč je lep zabaven hrib v Polhograjskih Dolomitih. Bil je cilj našega januarskega izleta. Cesta do izhodišča je zelo strma in ovinkasta, zato je morala mami stalno voziti v prvi prestavi. Na izhodišču nam je vodnica Tatjana predstavila sv. Jedrt, ki se je borila proti podganam. Edinemu očku na izletu je zmanjkalo goriva in je malo zaostal, drugi pa smo se odpravili proti vrhu. Bil je čudovit sončen dan. Do vrha smo kar močno sopihali, zato je malica zelo teknila. Všeč nam je bila tudi snežna podlaga. S prijateljem Adamom sva se poskušala dričati na nahrbtnikih, ampak nama ni uspelo. Na poti navzdol smo odkrili odličen hrib za kotaljenje. Kotalili smo se vsi, celo mamice in očka. Še več, delali smo tudi prevale. Po dolgem kotalečem odmoru smo se le s težavo odpravili naprej. Tik pred koncem smo se fotografirali na zelo zanimivi brezi, plačali smo tudi članarino, nato pa se odpeljali proti domu. Imel sem se odlično in komaj čakam februarsko sankanje.

Za mladinski odsek PD Borovnica zapisal Filip Milač
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 461
Izšla: 02.07.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.