Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
3°C
-1°C
PET.
6°C
-1°C
Deli
2798

Grega Mali v novi vlogi

Po uspešnem praznovanju 50-letnice borovniške košarke leta 2016 in evropskem prvenstvu v košarki 2017, na katerem je slovenska reprezentanca osvojila zlato medaljo, se je zanimanje za košarko med mladimi precej povečalo. Na zunanjih igriščih pri osnovni šoli v Borovnici in pred gasilskim domom na Bregu se zopet zbirajo skupine in igrajo košarko. V okviru košarkarske sekcije KK Borovnica pri TVD Partizan Borovnica smo se zato odločili, da ponovno organiziramo šolo košarke, ki poteka v šoli. Šolo vodita profesor Klemen Stojanovič in Grega Mali, ki je končal svojo bogato in uspešno košarkarsko kariero, med katero je igral za več klubov doma in v tujini. V novi vlogi se počuti zelo dobro in bo svoje bogate izkušnje lahko prenašal na mlade upe borovniške košarke. Pri delu sekcije, ki jo vodi Karel Nikolavčič, sodelujejo še Janez Sečnik, Jure Verbič in Franjo Modrijan.

KK Borovnica želi vsem občankam in občanom vesele božične praznike in srečno ter uspešno leto 2018!

 

Franjo Modrijan

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!