Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 22.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo na Primorskem pretežno jasno, pihala bo zmerna burja. Drugod v notranjosti države bo večinoma oblačno, predvsem v jugovzhodnih krajih bo občasno še možen rahel dež. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju okoli 10, v Gornjesavski dolini okoli 0 °C.
5°C | 14°C
torek, 23.10.2018
6°C | 15°C
sreda, 24.10.2018
7°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 14°C
Opozorila
Nedelja, 21.10.2018 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
5°C
14°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Floorball – LadyZone Borovnica na turnirju ......


ŠPORT

| |
13.09.2016      8:20
A A

Floorball – LadyZone Borovnica na turnirju Czech openDeli:

Že šesto leto zapored smo se članice LadyZone Borovnica odpravile na največji mednarodni floorball turnir Czech open, ki je potekal v Pragi. Sodelovalo je 272 ekip (moških in ženskih v različnih kategorijah) iz 19 držav. Do Prage in nazaj smo se letos peljale z vlakom, ki je bil na poseben način prava pustolovščina.
Pred začetkom turnirja smo odigrale prijateljsko tekmo z dekleti iz kluba ACEMA Sparta Praha. V omenjenem klubu nastopata v letošnji sezoni tudi Borovničana Luka Časar in Robert Košir. V skupini smo se v rednem delu tekmovanja pomerile s tremi češkimi ekipami (FBC Olomouc, Crazy Girls FBC Liberec, Elite praha team) in dosegle tretje mesto. V nadaljevanju smo odigrale tekmo s češko ekipo Ukunta Přelouč. Po neodločenem izidu so sledili kazenski streli, pri katerih smo bile uspešnejše in se uvrstile v 1/32 finala. Sledila je tekma v poznih večernih urah s finsko ekipo Takis. Ta se je končala brez zadetkov. Na tribunah so dogajanje spremljali finski navijači, ki so športno spodbujali in navijali za atraktivne akcije obeh ekip na igrišču. Po kazenskih strelih so imele več športne sreče naše nasprotnice.Tekmovanje se je v petek zvečer za nas končalo. Preostanek turnirja smo članice izkoristile za ogled turističnih znamenitosti in zanimivih tekem. Večere smo namenile zabavi in skupnemu  druženju.
Na turnirju se nam je letos pridružila igralka Polona Dakskobler, ki sicer zastopa barve kluba Olimpija. Z nami je zaigrala še ena Polona; Polona Drašler, ki že drugo leto živi na Švedskem v Stockholmu in pridobiva nove izkušnje v klubu Vallentuna IBK. Poleg borovniških deklet so slovenske barve zastopali še fantje in dekleta iz Poljanske doline. Hvala vsem zvestim navijačem, ki nas podpirate in spremljate naše tekme. Zahvala gre tudi našemu društvu TVD Partizan Borovnica, ki je plačalo del stroškov potovanja v Prago. 
Vabimo vse nove člane in članice, da se nam pridružite v prihajajoči sezoni ter navijače k ogledu naših tekem. Več informacij lahko najdete na facebooku FBC Borovnica ali na spletni strani fbc-borovnica.net.

 

LadyZone Borovnica : ACEMA Sparta Praha, 5 : 2 (prijateljska tekma)
LadyZone Borovnica : FBC Olomouc, 0 : 4
Crazy Girls FBC Liberec : LadyZone Borovnica, 5 : 0
Elite praha team : LadyZone Borovnica, 2 : 2
LadyZone Borovnica : Ukunta Přelouč, 2 : 1 (1/64 finala)
LadyZone Borovnica : Takis (FIN), 0 : 1 (1/32 finala)

 

Maja in Marjetka Pirc 

Foto: Nina Ferkolj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 463
Izšla: 01.10.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.10.2018 | Kultura
Mini tečaj gline
21.10.2018 | Kultura
Prikaz raku tehnike
23.10.2018 | Kultura
Dnevi fizike
28.10.2018 | Kultura
Dnevi fizike
21.10.2018 | Kultura
Mini tečaj gline
21.10.2018 | Kultura
Prikaz raku tehnike
23.10.2018 | Kultura
Dnevi fizike
28.10.2018 | Kultura
Dnevi fizike

Bodite prvi pri oddaji mnenja.