Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
Popoldne in zvečer bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter.
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
16°C | 26°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
14°C | 25°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
17°C
25°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Vabilo na likovni tečaj


KULTURA, SOSED SOSEDU

| |
30.09.2014      9:27
A A

Vabilo na likovni tečaj


HUD Karel Barjanski, likovna sekcija z mentoricama, akad. slik. Slavico Peševsko ter akad. slik. Natalijo Ambrožič Lani, vas vabi, da se udeležite začetnega in nadaljevalnega likovnega tečaja. Tečaj bo potekal od oktobra 2014 do maja 2015 v galeriji Barje, enkrat na teden po štiri ure oz. po dogovoru z mentoricama, cena pa je 25 evrov na mesec. Točen datum in uro bomo vsem prijavljenim sporočili naknadno. Čas za oddajo prijave je do 15. oktobra, število mest je omejeno.


Foto: Joc
Foto: Joc
Deli:

Na tečaj se lahko prijavite vsi, ki želite izpopolniti znanje risanja tako pri upodabljanju tihožitij kot anatomije človeškega telesa. Prav tako ste na tečaj vabljeni poznavalci s kakršnimkoli predznanjem in vsi, ki se nameravate s tem ukvarjati ljubiteljsko, starost ni pogoj.

Na tečaju se bomo seznanili z osnovnimi pristopi risanja oziroma bomo to znanje obnovili. Vsa predavanja bodo podkrepljena s strokovnimi uvodnimi predavanji in individualnimi predavanji tečajnikom. V sklopu tečaja si bomo ogledali tudi določena dela v galerijah, ki nam bodo pri delu služila kot zgled.

V nadaljevanju tečaja se bomo seznanili z različnimi žanri, ki jih bomo pozneje realizirali na papirju. Vsekakor bo tečaj zajemal tudi korekture, ki so nujno potrebne za izvedbo tako študij in krokijev kot končnih izdelkov.

Predvidene so tudi skupinske razstave del, ki jih bodo tečajniki med letom izdelali doma ali v sklopu tečaja.

Ves material za ustvarjanje bodo udeleženci dobili na tečaju, v ceno so všteti tudi ogledi galerij in seveda potrdilo o obiskovanju tečaja.

Prijave oddajte na leples@siol.net, za dodatne informacije lahko pokličete na 041 548 926.

Vljudno vabljeni!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7
28.06.2017
Danes ni dogodkov.
02.07.2017 | Šole in vrtci
Moja lesena igrača
02.07.2017 | Šole in vrtci
Moja lesena igrača
05.07.2017 | Šole in vrtci
Sredi tedna v muzej: Odkrivanje muzejskih zbirk

Bodite prvi pri oddaji mnenja.