Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
4°C
-2°C
Deli

Poletni vklop tudi za borovniške otroke

Poletni vklop je projekt, ki ga Zavod Ivana Cankarja Vrhnika (ZIC) že deset let zelo uspešno organizira za otroke iz občine Vrhnika. Seveda se je v te programe vedno vključilo tudi nekaj otrok iz sosednjih občin, tudi iz Borovnice. Ker naša občina ni bila financer projekta, je ZIC uvedel plačilo in dal pobudo, da tudi občina Borovnica pristopi k sofinanciranju tega programa in tako omogoči aktivne športne počitnice večjemu številu otrok. Pobudo podpiramo, odločili smo se, da za vsakega otroka iz občine Borovnica zagotovimo prispevek v višini 6 evrov dnevno, kar je dovolj za kritje stroškov vaditeljev. Starši boste plačali stroške kosila (če se boste zanj odločili) ter stroške izletov (kopanje ipd.). Za vse informacije v zvezi z udeležbo otrok se obrnite neposredno na ZIC Vrhnika, telefon 051 208 034, e-pošta: poletnivklop@gmail.com, oziroma vas prosimo, da spremljate njihove objave na Facebook strani Zavod Ivana Cankarja in spletni strani www.zavod-cankar.si.

Občina Borovnica, občinska uprava

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!