Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.04.2018

delno oblačno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Jutranje temperature bodo od 6 do 12 °C.
10°C | 27°C
torek, 24.04.2018
11°C | 24°C
sreda, 25.04.2018
11°C | 25°C
četrtek, 26.04.2018
12°C | 25°C
petek, 27.04.2018
11°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 22.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Poletni vklop tudi za borovniške otroke


SOSED SOSEDU

| |
14.06.2017      11:46
A A

Poletni vklop tudi za borovniške otrokeDeli:

Poletni vklop je projekt, ki ga Zavod Ivana Cankarja Vrhnika (ZIC) že deset let zelo uspešno organizira za otroke iz občine Vrhnika. Seveda se je v te programe vedno vključilo tudi nekaj otrok iz sosednjih občin, tudi iz Borovnice. Ker naša občina ni bila financer projekta, je ZIC uvedel plačilo in dal pobudo, da tudi občina Borovnica pristopi k sofinanciranju tega programa in tako omogoči aktivne športne počitnice večjemu številu otrok. Pobudo podpiramo, odločili smo se, da za vsakega otroka iz občine Borovnica zagotovimo prispevek v višini 6 evrov dnevno, kar je dovolj za kritje stroškov vaditeljev. Starši boste plačali stroške kosila (če se boste zanj odločili) ter stroške izletov (kopanje ipd.). Za vse informacije v zvezi z udeležbo otrok se obrnite neposredno na ZIC Vrhnika, telefon 051 208 034, e-pošta: poletnivklop@gmail.com, oziroma vas prosimo, da spremljate njihove objave na Facebook strani Zavod Ivana Cankarja in spletni strani www.zavod-cankar.si.

Občina Borovnica, občinska uprava

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!