Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 22.11.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, zlasti ponekod na severu bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -2 do 3, na Primorskem do 9 °C.
4°C | 6°C
petek, 23.11.2018
6°C | 7°C
sobota, 24.11.2018
6°C | 7°C
nedelja, 25.11.2018
7°C | 9°C
ponedeljek, 26.11.2018
5°C | 5°C
Opozorila
Sreda, 21.11.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Poletni vklop 2018 ponovno tudi za borovniške ......


SOSED SOSEDU

| |
20.06.2018      13:16
A A

Poletni vklop 2018 ponovno tudi za borovniške otrokeDeli:

Poletni vklop je projekt, ki ga zavod Ivana Cankarja Vrhnika (ZIC) že vrsto let zelo uspešno organizira za otroke iz občine Vrhnika. Seveda se je programu vedno priključilo tudi nekaj otrok iz sosednjih občin, tudi iz Borovnice. Ker naša občina ni bila financer projekta, je ZIC pred letoma uvedel plačilo za naše otroke. ZIC je dal lani pobudo, da tudi občina Borovnica pristopi k sofinanciranju tega programa in tako omogoči aktivne športne počitnice večjemu številu otrok. Glede na lanskoletne pozitivne odzive s strani staršev, letos ponovno podpiramo pobudo. Za vsakega otroka iz občine Borovnica bomo zagotovili prispevek v višini 6 evrov dnevno, kar je dovolj za kritje stroškov vaditeljev. Starši boste plačali stroške kosila (če se boste zanj odločili) ter izleta (kopanje ipd.). Za vse informacije v zvezi z udeležbo vaših otrok se obrnite neposredno na ZIC Vrhnika, telefon: 051 208 034, e-pošta: poletnivklop@gmail.com, Facebook stran: Zavod Ivana Cankarja in spletna stran: www.zavod-cankar.si.


Občina Borovnica, občinska uprava

                                                                                       

 

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!