Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
15°C
-2°C
JUTRI
13°C
2°C
Deli

Poletni vklop 2018 ponovno tudi za borovniške otroke

Poletni vklop je projekt, ki ga zavod Ivana Cankarja Vrhnika (ZIC) že vrsto let zelo uspešno organizira za otroke iz občine Vrhnika. Seveda se je programu vedno priključilo tudi nekaj otrok iz sosednjih občin, tudi iz Borovnice. Ker naša občina ni bila financer projekta, je ZIC pred letoma uvedel plačilo za naše otroke. ZIC je dal lani pobudo, da tudi občina Borovnica pristopi k sofinanciranju tega programa in tako omogoči aktivne športne počitnice večjemu številu otrok. Glede na lanskoletne pozitivne odzive s strani staršev, letos ponovno podpiramo pobudo. Za vsakega otroka iz občine Borovnica bomo zagotovili prispevek v višini 6 evrov dnevno, kar je dovolj za kritje stroškov vaditeljev. Starši boste plačali stroške kosila (če se boste zanj odločili) ter izleta (kopanje ipd.). Za vse informacije v zvezi z udeležbo vaših otrok se obrnite neposredno na ZIC Vrhnika, telefon: 051 208 034, e-pošta: poletnivklop@gmail.com, Facebook stran: Zavod Ivana Cankarja in spletna stran: www.zavod-cankar.si.


Občina Borovnica, občinska uprava

                                                                                       

 

 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!