Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.04.2018

pretežno jasno
Ponoči bo jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 4 do 10, ob morju okoli 12°C.
9°C | 26°C
sobota, 19.04.2018
8°C | 25°C
nedelja, 21.04.2018
10°C | 27°C
ponedeljek, 22.04.2018
9°C | 26°C
torek, 23.04.2018
10°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 19.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
9°C
26°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Po 50 letih spet v šoli …


SOSED SOSEDU

| |
15.02.2017      14:19
A A

Po 50 letih spet v šoli …Deli:

Po 50 letih smo se spet vrnili v našo staro šolo. Sprejel nas je ravnatelj Daniel Horvat in nas popeljal po njej. Vse drugače, vse bolj moderno, vendar pa stari spomini še vedno ostajajo. Najbolj smo si zapomnili, da je naša generacija skupaj z učiteljem Pavletom Bajcem vse proste ure in popoldneve gradila prvo šolsko igrišče.

In po  50 letih smo zopet obujali osnovnošolske spomine skupaj z razredničarko Heleno Hrovatin. Veselimo se že naslednjega srečanja. 
Na fotografiji smo mi. Nas prepoznate? Ne se truditi, vam bomo zaupali, kdo smo. Sedijo od leve proti desni: Nevenka Sučević (Nenci Stevanovski), Andreja Kos (Lesar), Štefka Svete (Mišič), Dušan Vuleta, Helena Hrovatin, Marko Srnelj, Marija Zalar (Škerget), Andrej Funduk. Stojijo: Jure Hanžek, Mihaela Asanovič (Maraž), Stane Užmah, Magda Košir (Cvetko), Marija Cerk (Vovk), Metka Verhovec (Suhadolnik), Irena Novak (Nemec), Štefka Turšič (Šuštaršič), Polda Žerjav (Španič), Andreja Debevec, Ljuba Petrovčič (Širca), Anton Drašler, Dana Kohne (Kržič), Zofka Menart (Tihelj), Polona Petrovčič (Verbič), Milan Peternelj.

 

Polona Verbič

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!