Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
22°C
5°C
JUTRI
22°C
6°C

Dobrota cveti v svobodi …

V torek, 7. marca 2017, ob 18.00 pripravljamo na Rimski cesti 28 v Borovnici, v prostorih galerije Barje, HUD Karel Barjanski (stara pošta), predstavitev Jiddu Krišnamurtija. Bil je eden največjih mislecev in humanistov našega časa in njegovo vodilo je bilo, da je vsak človek luč samemu sebi in da se ljudje moramo osvoboditi organizacij, učiteljev in gurujev, ki so samo bergla na poti do duhovnih spoznanj. S svojim učenjem usmerja človeka vase in v lastno opazovanje, iskanje in raziskovanje. Spremembo v družbi lahko prinese le preobrazba njenih članov in to mora narediti vsak zase. Srečanje in ogled videa s slovenskimi podnapisi bo vodila naša sokrajanka Dušica Grgič, univ. dipl. psih., ki že nekaj let preučuje in prevaja Krišnamurtijeva predavanja in pogovore. 

HUD KB

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi