Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 26.04.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo v bližini morja še sončno vreme. Drugod bo pretežno oblačno, padavine, deloma plohe, se bodo iznad severnih krajev širile proti jugu. Predvsem v osrednji in južni Sloveniji bodo tudi posamezne nevihte. Na Primorskem bo povečini suho. Prehodno bo zapihal okrepljen severovzhodni veter, na Primorskem zvečer šibka do zmerna burja. Ohladilo se bo, popoldanske temperature bodo od 14 do 21, v južni Sloveniji do okoli 23 °C.
12°C | 22°C
petek, 27.04.2018
11°C | 21°C
sobota, 28.04.2018
9°C | 27°C
nedelja, 29.04.2018
12°C | 26°C
ponedeljek, 30.04.2018
11°C | 23°C
Opozorila
Četrtek, 26.4.2018 ob 13h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
22°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Sosed sosedu

Dobrota cveti v svobodi …


SOSED SOSEDU

| |
02.03.2017      9:12
A A

Dobrota cveti v svobodi …Deli:

V torek, 7. marca 2017, ob 18.00 pripravljamo na Rimski cesti 28 v Borovnici, v prostorih galerije Barje, HUD Karel Barjanski (stara pošta), predstavitev Jiddu Krišnamurtija. Bil je eden največjih mislecev in humanistov našega časa in njegovo vodilo je bilo, da je vsak človek luč samemu sebi in da se ljudje moramo osvoboditi organizacij, učiteljev in gurujev, ki so samo bergla na poti do duhovnih spoznanj. S svojim učenjem usmerja človeka vase in v lastno opazovanje, iskanje in raziskovanje. Spremembo v družbi lahko prinese le preobrazba njenih članov in to mora narediti vsak zase. Srečanje in ogled videa s slovenskimi podnapisi bo vodila naša sokrajanka Dušica Grgič, univ. dipl. psih., ki že nekaj let preučuje in prevaja Krišnamurtijeva predavanja in pogovore. 

HUD KB
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!