Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
14°C
5°C
JUTRI
15°C
4°C
3995

Angleški tabor v borovniški šoli

V tednu od 27. do 31. avgusta smo v šoli v sodelovanju z jezikovno šolo The English Experience iz mesta Norwich (Anglija) izvedli enotedenski tabor English camp. Tabora se je udeležilo 45 učencev od 1. do 9. razreda naše šole. Bili so razdeljeni v štiri skupine, poučevalo pa jih je pet naravnih govorcev angleščine. Preizkusili so se v umetnostnih, športnih, dramskih aktivnostih in angleških igrah. V angleščini so bili dejavni približno 30 ur. Angleški tabor je bil krasna priložnost za to, da so učenci lahko aktivno uporabljali angleščino na drugačen način, hkrati pa tudi enkratna in nepozabna izkušnja. Zaradi dobrih izkušenj bomo tabor organizirali tudi prihodnje leto.

 

Tanja Plohl, koordinatorica za angleški tabor

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi