Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.07.2017

delno oblačno
Sprva bo zmerno oblačno, krajevne plohe bodo povsod ponehale. Čez dan bo povečini sončno. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 35 stopinj C.
20°C | 33°C
nedelja, 23.07.2017
20°C | 34°C
ponedeljek, 24.07.2017
19°C | 30°C
torek, 25.07.2017
16°C | 24°C
sreda, 26.07.2017
12°C | 27°C
Opozorila
Sobota, 22.7.2017 ob 7h
Danes in jutri bo po nižinah sredi dneva in popoldne velika toplotna obremenitev.
20°C
33°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Društva

525 prostovoljskih ur urejanja igrišča na ......


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
26.04.2013      12:22
A A

525 prostovoljskih ur urejanja igrišča na DoluBronasta ekipa U-7
Bronasta ekipa U-7
Deli:

Člani Športnega društva Borovnica, ki nogometno igrišče na Dolu upravljajo od leta 2011, so lani v njegovo ureditev in izboljšave vložili kar 525 prostovoljskih delovnih ur in več kot 5.000 evrov. Med večjimi investicijami je bila postavitev lope, ki je bila nujno potrebna za shranjevanje orodja in opreme, izdelali pa so še temelje za visoke ograje na dveh straneh igrišča, pobarvali obstoječo kovinsko ograjo, na objekt namestili okensko rešetko, kupili oglasno desko in kovinske omare za rekvizite ter opravili več popravil. Letos sledijo postavljanje drogov in lovilnih mrež (25 x 5 m) za goloma na severni in vzhodni strani igrišča, postavitev oglasne deske in omare za rekvizite, obnova klopi za rezervne igralce, nakup garderobnih omaric, klopi za sodnike in trenerje ter manjše montažne tribune oz. klopi, nabava toplotne črpalke in zamenjava dveh grelnikov za vodo. Nova stojala za kolesa so pred kratkim že postavili. Seveda ŠD Borovnica ni le gradbeno orientirano, ampak predvsem športno. Društvo ima štiri sekcije (U-7, U-10, U-12, rekreacija – člani), ki jih vodijo licencirani trenerji. Med 60 člani je kar 45 otrok, starih od 6 do 12 let, ki redno trenirajo in se udeležujejo tekmovanj v okviru medobčinske nogometne zveze Ljubljana. Najuspešnejši so bili cicibani (U-7), ki so lansko sezono zaključili na 3. mestu. Za letošnjo jesen načrtujejo ustanovitev ekipe starejših dečkov U-14, a ker bi zanjo predvidoma potrebovali vsaj osemnajst igralcev, imajo pa jih enajst, se nameravajo povezati z enim od drugih klubov s podobno situacijo. Poleg ligaških tekmovanj se obeta tudi več prijateljskih tekem z drugimi moštvi ljubljanskega območja, ob koncu jesenskega dela lige pa načrtujejo zaključno prireditev za starše in otroke. Po vseh podanih poročilih in načrtih za leto 2013 so (vsaj formalno) najpomembnejši del četrte skupščine prisotni končali v manj kot minuti. Govorim seveda o rednih volitvah organov društva, ki so jih v enaki sestavi mimogrede potrdili še za naslednje mandatno obdobje. Drugače v društvu, ki deluje uspešno in je članstvo v njem tesno povezano, verjetno niti ne bi moglo biti.

 

Damjan Debevec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Naš časopis
Številka: 450
Izšla: 26.06.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.