Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
3°C
0°C
NED.
3°C
-5°C
Deli
1224

Spreminjata se ceni oskrbe s pitno vodo ter kanalščina

Vrhniška komunala vas obvešča, da bodo v občini Borovnica s 1. februarjem 2017 stopile v veljavo spremenjene cene oskrbe s pitno vodo ter odvajanja in čiščenja komunalne in padavinske odpadne vode. Več o teh spremembah si boste lahko prebrali na  spletni strani podjetja. Občani lahko stanje vodomera sporočite do vključno 1. februarja 2017.

 

To lahko storite prek obrazca na spletni strani, s sporočilom na e-poštni naslov informacijska@kpv.si, prek spletnega portalakomunala.info ali pokličete na telefonsko številko 01 7502 970.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!