Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
8°C
3°C
JUTRI
3°C
2°C
Deli
2196

Spremenjen urnik odvoza odpadkov v času praznikov

Vrhniška komunala obvešča, da bo odvoz odpadkov v času božičnih in novoletnih praznikov potekal po spremenjenem urniku. Odvoza ne bo le na božič 25. 12. 2017 in na novega leta dan 1. 1. 2018, druge dni se izvaja po urniku z enim dnem zamika. Celotni urnik odvoza najdete na spletni strani www.kpv.si.  Obveščajo vas tudi, da bo zadnji delovni dan, to je 29. decembra 2017, blagajna v informacijski pisarni podjetja delovala do 9.30 ure. Zahvaljujejo se vam za razumevanje in želijo prijetne božične praznike ter vse dobro v prihodnjem letu.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij