Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
1°C
-3°C
PON.
2°C
-3°C
3995

Razpis za subvencioniranje MKČN

Občina Borovnica objavlja javni razpis za subvencioniranje nakupa in gradnje malih komunalnih čistilnih naprav (MKČN) na območju občine Borovnica za leto 2017. Skupna razpisana vsota je 25.000 evrov, mogoče pa je pridobiti občinsko podporo v višini do 30 % investicije (vključuje napravo, njeno postavitev in zagon) oz. maksimalno do 250 evrov na PE. Uveljavljajo se lahko stroški, ki so nastali od 1. 1. 2013 dalje. Rok oddaje: do 31.10. 2017. Razpis z vlogami je dostopen na spletni strani občine v rubriki Razpisi: www.borovnica.si/#panel3.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij