Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
34°C
18°C
JUTRI
35°C
20°C
Deli
3995

Nove oglasne table

Zadnji mesec so oglasne table v občini Borovnica nadomestili novi, poenoteni oglasni panoji, ki so oblikovno usklajeni z novimi postajališči. Nove oglasne table, ki  skupaj z novimi postajališči  prispevajo k bolj urbani podobi občine, so  v Borovnici postavljene pri avtobusnem postajališču pri trgovini Kocka, na Molkovem trgu, na Paplerjevi cesti nasproti vhoda v cerkev sv. Marjete, na Dolu pa pri Domu krajanov Dol - Laze. V kratkem bo postavljena tudi tabla pri naselju stanovanjskih blokov. Ostale oglasne table v občini stojijo na zasebnih zemljiščih in so v zasebni lasti, tako da jih brez soglasij lastnikov ni mogoče zamenjati. Za postavitev občinskih tabel na zasebnih zemljiščih je treba urediti tudi služnostne pravice. V podeželskih naseljih tudi ni nič narobe, če stilsko posnemajo kozolce in druge objekte tradicionalnega kmečkega stavbarstva.

AK

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi