Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
26°C
18°C
JUTRI
28°C
17°C
3995

Javni razpis za finančno podporo za pospeševanje obrti, podjetništva in sobodajalstva v Občini Borovnica

Na začetku septembra je stopil v veljavo nov pravilnik o spodbujanju obrti in podjetništva v Občini Borovica (https://www.borovnica.si/wp-content/uploads/2018/09/Ur-l-RS_Pravilnik_Podpore-malemu-gospodarstvu-ob%C4%8Dina-Borovnica.pdf), ki vključuje tudi področje sobodajalstva. Na njegovi osnovi sta Občina Borovnica in OOZ Vrhnika na spletni strani Občine Borovnica (https://www.borovnica.si/uradne-objave/razpisi/) 14. 9. 2018 objavili JAVNI RAZPIS ZA DODELJEVANJE FINANČNE POMOČI ZA POSPEŠEVANJE RAZVOJA OBRTI, PODJETNIŠTVA IN SOBODAJALSTVA V OBČINI BOROVNICA V LETU 2018. Predmet razpisa je dodelitev proračunskih sredstev Občine Borovnica in sredstev Območne obrtno-podjetniške zbornice Vrhnika za pospeševanje razvoja obrti in podjetništva ter sobodajalstva v letu 2018. Skupaj je razpisanih sredstev 25.000 evrov, od tega Občina Borovnica prispeva 20.000, Območna obrtno-podjetniška zbornica Vrhnika pa 5.000 evrov. Rok za oddajo vlog je 12. 10. 2018. Več na spletni strani Občine Borovnica.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi