Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
17°C
12°C
JUTRI
22°C
12°C
3641

Vabljeni na razstavo

HUD Karel Barjanski vas vabi na ogled risb in slik Antonije Hrovatin Gudurić.

Odprtje razstave bo 27. septembra ob 17. uri v galeriji Barje, Rimska cesta 28, Borovnica, ogled pa bo možen še ob ponedeljkih in četrtkih med 17. in 19. uro do vključno 22. oktobra. 

Antonija Hrovatin Gudurić je že v mladosti čutila nagnjenje do likovnega ustvarjanja, vendar je zares začela slikati šele po upokojitvi. Slikarsko znanje je pridobila pri Društvu likovnih samorastnikov in kasneje izpopolnila na univerzi za tretje življenjsko obdobje pod mentorstvom akademske slikarke Zdenke Židov. Njena dela odlikujejo sproščene poteze, močne barve ter spogledovanje z velikimi impresionističnimi mojstri, ki jih odkrito občuduje.
Antonija ustvarja in redno razstavlja petindvajset let, v Borovnici pa je že imela samostojno razstavo leta 2004.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi