Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
13°C
1°C
ČE.
12°C
0°C
Deli
3262

VABILO K SODELOVANJU

Članice Društva ŽPZ TONJA želimo zbor še malo okrepiti in pomladiti, zato v svoje vrste vabimo nove, mlajše pevke iz Borovnice in okolice.

Naš program je zelo raznolik, saj prepevamo priredbe ljudskih in umetnih pesmi domačih in tujih avtorjev, pa večno zimzelene popevke … Nastopamo na različnih odrih, naše koncerte pa popestrimo tudi s spremljavo izbranih glasbil. Če imate voljo in seveda veselje za lepo petje, redne vaje in nastope, potem vas vabimo, da se nam pridružite! Prepevamo namreč z veliko pozitivne energije ter v prijetnem vzdušju že osemnajsto leto. Vaje imamo ob četrtkih od 19.45 do 21.30, dvakrat na leto pa si med vikendom vzamemo čas tudi za intenzivne vaje.

 

Avdicija bo pod vodstvom naše zborovodkinje Eve Mori v četrtek, 7. septembra, ob 19.30 v mali dvorani Vrtca Borovnica, Paplerjeva 5.

 

Pevke Društva ŽPZ Tonja

E-naslov:drustvo.zpz.tonja@gmail.com

Telefon: 041 638 011

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!