Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
20°C
11°C
JUTRI
22°C
12°C
Deli
3995

Gledališka skupina KD Rak Rakek vabi na ogled KOMEDIJE

ČAJ ZA DVE avtorja Toneta Partljiča

 

v soboto, 6. aprila, ob 19.30 v dvorani Osnovne šole Borovnica.

 

Komediograf Tone Partljič je dogajanje postavil v dom za starejše občane, kjer se prepletajo odnosi med varovanci in osebjem doma ter sorodniki. Sostanovalki v domu, igralka Jasmina in kmetica Angela prikazujeta socialne razlike, sin kmetice Joško odnos otrok do ostarelih staršev in obračanje po vetru v politiki, igralkin ljubimec Janko pa, da se ljubezen lahko vname tudi v visoki starosti. Direktorica doma in medicinska sestra poskušata stvari bolj ali manj uspešno spraviti v red, župnik pa s svojo prisotnostjo dodatno popestri dogajanje.

VABLJENI!

Vstopnice bodo na voljo uro pred predstavo v dvorani.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi