Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
4°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
5°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
21°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

Na Voglu diši po vrhunski kulinariki


TURIZEM

| |
22.03.2016      15:45
A A

Na Voglu diši po vrhunski kulinariki


Skoraj 3m debela snežna odeja ponuja smučarske užitke z veliko začetnico. Na račun so in bodo prišli tudi ljubitelji dobre hrane in pijače, dobre glasbe in na materinski dan predvsem pripadnice nežnejšega spola, ki jih čaka še nepozabno presenečenje. Letos se bo smučalo tudi še za 1. maj.


Deli:

Danes se na Voglu odvija KULinariSKI DAN. Vrhunska mojstra svojega poklica, priznana kuharja Štefelin in Jagodic razveseljujeta smučarje s svojimi mojstrovinami. KULSKI DAN vozovnica poleg smučanja namreč vsebuje tudi malico by Jagodic&Štefelin in pijačo dobrodošlice izpod prstov barmana Halačevića ter štartnino za zabavno smučarsko tekmo. 

 

ŽENSKI DAN na Voglu - 25. 3. 2016

Plača ena, smučata dve, oziroma vse pripadnice nežnejšega spola lahko koristijo 50-odstotni popust pri nakupu vozovnice. Zraven spada še štartnina za tekmo za bogate nagrade, pokušina penin, tradicionalni šmorn z darovi zlatorogovega kraljestva in še nepozabno presenečenje, ki pa ga ne smemo izdati.

 

ROCK SKI CLOSING - 26. 3. 2016

Na Voglu se igra tudi ROCK! Pestro dogajanje čez dan, zvečer pa še zadnja priložnost v zimski sezoni za doživetje nočnega Vogla z rock koncertom skupine Super Action Heroes. Gondola bo v večernem času obratovala do 24. ure.

 

SMUČANJE PO STAREM - 28. 3. 2016

Že tradicionalno se bodo na velikonočni ponedeljek na ogled postavili smučarji s starodobno opremo od blizu in daleč. Prava paša za oči in za izobraževanje o bogati smučarski tradiciji v Sloveniji v živo.

 

Do 10. aprila bo smučišče obratovalo vsak dan, potem pa glede na razmere zagotovo še ob vikendih vse do 1. maja. Do konca sezone poteka v Bohinju akcija "smučaj brezplačno", kar pomeni, da pri izbranih ponudnikih za rezervacije za 3 noči ali več ponujajo vozovnice za Vogel brezplačno. 

 

Sveže informacije o stanju redno objaviljajo preko socialnih omrežij Faceboook in Twitter @VogelSkiCenter.


Vogel te dni.

Smučaj brezplačno.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
19.10.2017
Danes ni dogodkov.
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?
21.10.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?

Bodite prvi pri oddaji mnenja.