Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
19°C | 31°C
nedelja, 25.06.2017
20°C | 26°C
ponedeljek, 26.06.2017
17°C | 29°C
torek, 27.06.2017
15°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 11h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
19°C
31°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

6. Torkovi večeri v Stari Fužini


TURIZEM

| |
04.09.2013      12:01
A A

6. Torkovi večeri v Stari Fužini


Že šesto leto zapored se v Stari Fužini v juliju in avgustu vsak torek dogajajo Torkovi večeri, ki jih pri Turizmu Bohinj organiziramo skupaj s KS Stara Fužina-Studor.


Foto: Mitja Sodja
Foto: Mitja Sodja
Deli:

Če se spomnim nazaj, ko sva z umetniškim in tudi soidejnim vodjem Jernejem Smolejem pripravila 1. torkove večere, so bili to le trije večeri. Potem pa vsako leto več. Že lansko leto jih je bilo osem in letos prav tako. Vseh osem je bilo izredno dobro obiskanih.

 

Tuji in domači gostje in obiskovalci so lahko od 16. ure dalje obiskali domačo tržnico, na kateri so lahko kupili domače mlečne in mesne produkte, pa tudi ročna dela domačink. Ponudba se je letos razširila še na nekaj zunanjih ponudnikov domačih produktov in izdelkov. Ob 20. uri pa so obiskovalce Torkovih večerov razveseljevali koncerti narodno zabavne glasbe. Za narodno in ljudsko glasbo smo se odločili, da bi obiskovalcem ponudili kar se da raznoliko ponudbo glasbenih in družabnih dogodkov v Bohinju, z dodatno ponudbo domače obrti in produktov pa smo Torkove večere v Stari Fužini še bolj popestrili.

 

V poletnem času se je v Bohinju marsikaj dogajalo vsak dan na različnih mestih. Bilo je raznoliko in pestro, saj je bila ponudba glasbe in dogodkov povsod malo drugačna. Lahko rečemo, za vsakega nekaj. Naj izkoristim priložnost in se zahvalim nekaterim, ki so še dodatno prispevali k uspešnosti Torkovih večerov.

 

Poleg že omenjenega Jerneja Smoleja, gre zahvala tudi predsedniku KS Stara Fužina-Studor Pavlu Zalokarju, vsem sodelujočim na stojnicah, sodelavkam in sodelavcem v TIC Stara Fužina, Heleni Sodja in okrepčevalnici Ančka v Stari Fužini, ki je s svojo ponudbo prispevala k sponzoriranju Torkovih večerov v Stari Fužini.

 

Naslednje leto se vidimo na 7. Torkovih večerih v Stari Fužini.

 

 

Samo Gardener, Turizem Bohinj

 

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3
24.06.2017
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.