Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 28.06.2017

oblačno
Popoldne bo na vzhodu sprva še precej jasno, drugod bo spremenljivo oblačno. Krajevne padavine, deloma nevihte se bodo krepile in postopno širile proti vzhodu. Pihal bo južni do jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, na vzhodu do 32 stopinj C.
16°C | 26°C
četrtek, 29.06.2017
17°C | 25°C
petek, 30.06.2017
15°C | 24°C
sobota, 01.07.2017
15°C | 24°C
nedelja, 02.07.2017
13°C | 24°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 12h
Danes popoldne in zvečer bodo že lahko nastale močnejše nevihte, ob prehodu vremenske fronte v noči na četrtek pa bodo ob nevihtah krajevna neurja predvsem z nalivi in močnejšimi sunki vetra.
16°C
26°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Motivacija otrok je ključna


ŠPORT

| |
05.03.2015      12:01
A A

Motivacija otrok je ključna


Plesalnica Bohinj ni le društvo, kjer se lahko otrok nauči plesati modernih tekmovalnih plesov. Je več, veliko več.


Plesalke Plesalnice Bohinj. Foto: Plesalnica Bohinj
Plesalke Plesalnice Bohinj. Foto: Plesalnica Bohinj
Deli:
Poleg jazz plesa, baleta, drame in igre v Plesalnici Bohinj gradimo na samozavesti, samopodobi, predvsem pa motivaciji, da vsak, prav vsak lahko doseže svoj cilj na kateremkoli področju.

V Plesalnici v prvi vrsti želimo, da je temeljni cilj vzgoje samostojni posameznik, ki bo imel dovolj znanja in motivacije za iskanje resnice, svoje resnice. Za doseganje svojih ciljev, ne glede na ovire, ki mu stojijo na življenski poti.

Pred leti je bil Jan Ravnik le 9 letnik, ki se je učil osnov plesa. Zdaj je naredil čudovite koreografije najboljšim plesalkam v Sloveniji. Rezultati le teh bodo znani v mesecu juniju 2015, ko bo Državno prvenstvo v modernih tekmovalnih plesih.

Ples je težak in zahteven šport, saj vsebuje elemente športne gimnastike, dinamiko in kondicijo atletike, fino motoriko baleta in čutnost plesnega izražanja.

Plesalnica Bohinj se lahko pohvali, da je v svojem šestletnem delovanju osvojila večkratni naslov državnih prvakov. Plesalke Plesalnice Bohinj dosegajo odlične rezultate tako na področju športa kot tudi na področju glasbe.

Nastopi in govor na odru, v predstavah, tekmovanja, druženje v telovadnici in pripadnost so ključni za uspešno delovanje Plesalnice Bohinj. Naučimo se biti močni, samozavestni, predvsem pa pogumni za pot, po kateri hočemo iti.

 

 

 

Slavi Martinovič, Plesalnica Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.