Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
16°C | 31°C
torek, 27.06.2017
16°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 18h
Zvečer bodo predvsem v jugovzhodni Sloveniji še možne krajevno močnejše nevihte z nalivi in sunki vetra.
16°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Državni prvak Aljaž in koncert za Jana


ŠPORT, DRUŠTVA

| |
14.04.2015      21:24
A A

Državni prvak Aljaž in koncert za Jana


V februarju se je zvrstilo veliko regijskih, pokalnih in državnih prvenstev.


Foto: Vesna Arh
Foto: Vesna Arh
Deli:

Aljaž Repinc je v najbolj številčni kategoriji dečkov do devet let postal državni prvak, Patrik Stare in Taj Klemenčič sta zasedla osmo in 28. mesto. Mitja Arh Đinđo je na državnem prvenstvu v kategoriji dečkov do enajst let pristal tik pod stopničkami, v kategoriji dečkov do 14 let pa sta Mitja Arh Mitko in Miha Arh zasedla osmo in 28. mesto. Rok Arh je v svoji konkurenci pristal na 37. mestu.

 

Poleg rednih kondicijskih treningov in treningov skokov v društvu pripravljamo številne prireditve, ena od teh je bil tudi Valentinov koncert ansambla Spev. Ob tej priložnosti bi se radi zahvalili vsem obiskovalcem za podporo in vsem, ki so kakorkoli pomagali pri izvedbi večera, za njihovo požrtvovalnost. Posebna zahvala velja Jaki Talerju, ki je z glasbenim vložkom in odlično izvedbo popestril večer.

 

Od oktobra lani je član našega društva tudi Jan Lukanič, ki je po kriterijih državne specialne olimpijade dobil mesto v državni reprezentanci in se poleti odpravlja na Svetovne igre specialne olimpijade v Los Angeles. Da bo Jan kondicijsko čim bolje pripravljen in da se bo kot prvi Slovenec s kolesom s svojimi vrstniki pomeril kar na treh razdaljah (10, 15 in 25 km), skrbijo trenerji našega društva, ki so za Jana pripravili poseben program treningov. Cestno kolo Scott, s katerim bo Jan lahko močna konkurenca svojim vrstnikom, mu je pred kratkim podaril Kolesarski klub Sava Kranj.

 

Ker se bo Jan na treninge v Kranj vozil tudi večkrat na teden in ker za tako pomembno tekmovanje potrebuje ustrezne priprave, dodatno kolesarsko opremo in »trenažer«, organizira NSD Bohinj zanj dobrodelni koncert z osrednjo gostjo Tanjo Žagar, ki bo v petek, 17. aprila, ob 20. uri v Kulturnem domu Joža Ažmana.

 

 

 

Vesna Arh, NSD Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.