Logo MojaObčina.si
DANES
22°C
8°C
JUTRI
23°C
7°C
Oceni objavo

NUJNO OBVESTILO - POMOČ PRI SANACIJI ZARADI NEURJA

Občino Bohinj  je v ponedeljek, 11.12. že v dopoldanskem času zajelo neurje, močan veter in nalivi dežja.  Veter se je umiril šele v nočnih urah, v noči na torek pa so se okrepile padavine.

Zaradi močnega vetra je podrtih veliko dreves, zato je nekaj cest težko prevoznih ali zaprtih, promet prav tako ovira oz. onemogoča voda na cestišču. Ažurne informacije dobite na http://www.promet.si.

Veter je na območju Bohinja odkril več kot 70 streh, največ v spodnji bohinjski dolini. Za pomoč pri sanaciji streh potrebujemo izurjene krovce, prav tako dvigala s košarami za prekrivanje streh. V kolikor ste pripravljeni pomagati pri prekrivanju in sanaciji škode na strehah, se za dodatne informacije in navodila obrnite na tajništvo Občine Bohinj na tel. št. 04 577 01 00.

Oglejte si tudi