Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
27°C
17°C
JUTRI
27°C
17°C
2423

Šolski pouk se je začel in inštrukcije iz matematike in fizike

Za šolarje in dijake se je z zvonenjem  šolskega zvonca v ponedeljek 2.9.2019 učenje po prekratih poletnih počitnicah spet pričelo. Počitnice so bile kar dolge, brezbrižne, čudovite,... in kar težko se bo spet pričeti učiti.

Vrzeli iz preteklih let, zaradi pretežke snovi, lanskih slabih ocen, manjkajoči izpiti, kakšen pogojni vpis, tudi izredni popravni izpit, zoprne snovi,.... Pomoč je tu, s skupnimi močmi mora uspeti!!!. Pokličite me na mobitel 040237812.

Nudim inštrukcije fizike in matematike, statistike,mehanike,... z reševanjem nalog. Za vsakega inštruiranca skrbno pregledam obravnavano snov, ki jo je potrebno osvojiti. Skrbno in na enostaven način posredujem manjkajoče znanje in pripravim vaje.

Pregled domačih  nalog ob naslednjem terminu omogoča posredovanje potrebne dodatne razlage snovi. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi