Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
16°C
3°C
JUTRI
18°C
2°C
2696

Inštrukcije v času epedemije

Že precej časa je minilo, odkar so se šole zaprle. Snov se predvaja prek spleta. Lepo zimsko vreme nas  vabi ven v naravo, kako le bi se učili in delali naloge. Čas hitro beži in  zimske počitnice so pred vrati.   Vrzeli iz preteklih let, težka snov, nesodelovanje pri  pouku prek zoom-a ... Pomoč je tu, s skupnimi močmi mora uspeti!!!. Pokličite me.


Za vsakega posebej skupaj  skrbno pregledamo obravnavano snov, ki jo je potrebno osvojiti. Skrbno in na enostaven način posredujem manjkajoče znanje in pripravim vaje. Pregled domače naloge ob naslednjem terminu omogoča posredovanje potrebne dodatne razlage snovi. Testiranje in samostojno reševanje nalog potrdi  pripravljenost na preverjanje znanja ali izpit.


Pokličite na 040237812 ali pišite na marija.zvan@gmail.com

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi