Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
30°C
15°C
JUTRI
30°C
16°C
1592

Inštrukcije po krompirjevih počitnicah

Lepo jesensko vreme nas  vabi ven v naravo, kako le bi se učili in delali naloge. Čas hitro beži in krompirjeve počitnice se zelo hitro končajo.  Nekateri osnovnošolci in srednješolci imate še slabše  ocene kot lani. Vrzeli iz preteklih let, težka snov, nesodelovanje pri pouku ... Pomoč je tu, s skupnimi močmi mora uspeti!!!. Pokličite me.


Za vsakega posebej skupaj  skrbno pregledamo obravnavano snov, ki jo je potrebno osvojiti. Skrbno in na enostaven način posredujem manjkajoče znanje in pripravim vaje. Pregled domače naloge ob naslednjem terminu omogoča posredovanje potrebne dodatne razlage snovi. Testiranje in samostojno reševanje nalog potrdi inštruirančevo pripravljenost na preverjanje znanja ali izpit.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi