Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 21.06.2018

delno oblačno
Popoldne bo sončno in vroče. Popoldne in zvečer bodo predvsem na severu nevihte, ki so krajevno lahko tudi močnejše. Ponekod bo prehodno zapihal jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 26 do 32 °C.
15°C | 30°C
petek, 22.06.2018
17°C | 18°C
sobota, 23.06.2018
8°C | 20°C
nedelja, 24.06.2018
10°C | 19°C
ponedeljek, 25.06.2018
13°C | 21°C
Opozorila
Četrtek, 21.6.2018 ob 13h
Danes popoldne in zvečer so na severu in severovzhodu možne močnejše nevihte.
15°C
30°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Ureditev krožnega prometa na Goreljeku


OBČINSKE

| |
28.12.2016      13:27
A A

Ureditev krožnega prometa na GoreljekuCesta na Goreljeku - smer prometa
Cesta na Goreljeku - smer prometa
Deli:

Po več letnih  dogovarjanj  in pritožb smo se na Občini Bohinj odločili, da se na cesti na Goreljku (od spomenika- pri smučišču pod Jelko ,mimo Milčeta do spodnjega križišča in nazaj po spodnji poti mimo kapele do spomenika),poskusno uvede enosmerni promet. Ta naj bi veljal samo v zimskem času od decembra do marca. Znake smo postavili danes. Za  to spremembo smo  se odločili zaradi prevelike gneče  na tej cesti (parkirana vozila na obeh straneh) in premalo parkirnih mest. Glede parkirnih mest poteka projekt – Umirjanje prometa  na Pokljuki, ki ga bo izvajal TNP in Občine.  Če se pokaže , da je ta poteza  v redu, bomo poskusili pridobiti dovoljenja za asfaltiranje spodnje ceste mimo kapele. Vse udeležence v prometu na tej cesti bi prosil za spoštovanje prometne signalizacije. Prosim tudi, da se ne parkira na obeh straneh ceste in da se ne pušča avtomobilov ob cesti preko noči. Zaradi parkiranih vozil je zelo moteno pluženje.  

Prosim, če to potezo ne smatrate za slabo namerno, ampak kot poskus umiritve prometa na tem področju.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

 Jože Sodja, Podžupan Občine Bohinj
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Junij 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.06.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.