Logo MojaObčina.si

Bohinj

JUTRI
29°C
15°C
SOB.
28°C
14°C
2843

Ureditev javnih površin na Vodnikovi cesti v Bohinjski Bistrici

V začetku tedna so se začela dela za ureditev javne površine na Vodnikovi cesti v Bohinjski Bistrici.

Gradnja obsega ureditev javne površine ob vodotoku Bistrica (zamenjava tlakov, ureditev parkirišča, postavitev urbane opreme (klopi, ekološkega otoka, zamenjava ograje) in krajinsko ureditev, ter rekonstrukcijo ceste, obnovo fekalne in meteorne kanalizacije ter vodovoda in javne razsvetljave.

Na odseku Vodnikove ceste od hišne številke 25 do 31 bo v času gradnje vzpostavljena popolna zapora ceste, obvoz bo potekal preko Zoisove in Vodnikove ulice na priključek križišča Jelovške in Triglavske ceste.

Uporaba javne površine ob potoku Bistrica pa je  do konca gradnje, predvidoma do 30. 10. 2020 onemogočena.

 Prosimo  vas za strpnost in razumevanje.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi