Logo MojaObčina.si

Bohinj

JUTRI
8°C
4°C
NED.
4°C
1°C
5223

Prezentacija - Arhitektura gorenjskih vasi: Bitnje

V petek, 20. novembra je potekala spletna predstavitev raziskave o prostorski dediščini in idejne zasnove skupnega prostora v vasi Bitnje, ki so ga arhitekti skupine Odprti krog pripravili v sklopu projekta Arhitektura gorenjskih vasi.

Zainteresirano javnost, predvsem pa vaščane Bitenj vabimo, da nam s svojimi predlogi in komentarji pomagate oblikovati končni predlog ureditve skupnega prostora.
Predloge in pripombe lahko posredujete na e-naslov: obcina@bohinj.si, po pošti na naslov Občina Bohinj, Triglavska cesta 35, Bohinjska Bistrica, ali pa nas pokličete na telefon 04 577 01 21, do konca decembra 2020.

Za sodelovanje se v naprej najlepše zahvaljujemo.

Prezentacija in posnetek predstavitve sta na voljo v prilogi.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi