Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
6°C
-4°C
JUTRI
6°C
-6°C
1400

Poziv dijakom, študentom in drugim prostovoljcem za pomoč v Domu sv. Martina

Zaradi hitrega širjenja števila covid-19 pozitivnih v državi in tudi v Bohinju, se v domu sv. Martina pripravljajo na morebitno pomanjkanje kadra in zato pozivajo vse dijake, študente in druge prostovoljce, ki so pripravljeni pomagati, da svojo pripravljenost izkažete s prijavo na poziv.

Trenutno pomoči še ne potrebujejo in zgolj sestavljajo seznam tistih, ki ste pripravljeni priskočiti na pomoč. Zdaj je tudi čas, da vas vse, ki se boste prijavili, uvedejo v delo.

Delo obsega: pomoč pri negi oskrbovancev, hranjenju, prinašanje obrokov, čiščenje sob in skupnih prostorov, pomoč v kuhinji, pomoč v pralnici in druge zadolžitve glede na sprotne potrebe.

Pogoj: Za pomoč pri negi se pričakuje izobrazba zdravstveni tehnik, bolničar, NPK za socialnega oskrbovalca. Za pomoč pri negi lahko sodeluje tudi tisti, ki ima že izkušnje, čeprav nima formalne izobrazbe. Za vsa ostala dela pa se pričakuje pripravljenost za delo in veselje pri delu s starejšimi.

Povezava do vpisnega obrazcaobrazec za prijavo

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi