Logo MojaObčina.si

Bohinj

JUTRI
20°C
6°C
PET.
19°C
10°C
5223

Popolna zapora ceste skozi Staro Fužino

Vrsta zaporePopolna

Razlog zapore:rekonstrukcija ceste (asfaltiranje)

Intervali-i trajanja (od-do):10.03.2020 07:00 - 05.06.2020 17:00

 

V Stari Fužini se izvaja projekt obnove ceste, ureditve trga in gradnje novega Turistično informacijskega centra. 
 

Celovita ureditev prostora ob Kulturnem domu obsega tri ravni: zgornji trg, spodnjo ploščad s parkirišči in obvodni prostor. Na prostoru med trgovino, bifejem ter kulturnim domom, kjer se že danes v poletnih mesecih odvijajo kulturne prireditve in sejmi, bo umeščen osrednji trg, ki bo ponujal prostor srečevanja in pestrega poletnega dogajanja v vasi, ko se na trgu z domačo ponudbo ob dobri glasbi srečujejo domačini in obiskovalci.


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi