Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
17°C
9°C
JUTRI
20°C
3°C
1343

Javna obravnava in zbiranje pripomb - Delni načrt zaščite in reševanja ob pojavu epidemije oziroma pandemije nalezljive bolezni pri ljudeh za občino Bohinj

Na podlagi Zakona o varstvu pred naravnimi in drugimi nesrečami (Uradni list RS, št. 51/06-UPB-1, 97/10 in 21/18-ZNOrg), morajo biti načrti zaščite in reševanja pred sprejetjem predstavljeni javnosti. Prav tako mora biti dana možnost podaje pripomb. Glede na navedeno Občine Bohinj daje v 30. dnevno javno obravnavo DELNI NAČRT ZAŠČITE IN REŠEVANJA OB POJAVU EPIDEMIJE OZIROMA PANDEMIJE NALEZLJIVE BOLEZNI PRI LJUDEH ZA OBČINO BOHINJ.

Morebitne pripombe na delni načrt pošljite na naslov Občina Bohinj, Triglavska cesta 35, 4264 Bohinjska Bistrica ali na elektronski naslov: cz@obcina.bohinj.si do vključno 20.5.2021.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi