Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
15°C
5°C
JUTRI
14°C
9°C
1850

Delna in občasna popolna zapora ceste v Stari Fužini

V Stari Fužini se izvaja projekt obnove ceste, ureditve trga in gradnje novega Turistično informacijskega centra. 

Celovita ureditev prostora ob Kulturnem domu obsega tri ravni: zgornji trg, spodnjo ploščad s parkirišči in obvodni prostor. Na prostoru med trgovino, bifejem ter kulturnim domom, kjer se že danes v poletnih mesecih odvijajo kulturne prireditve in sejmi, bo umeščen osrednji trg, ki bo ponujal prostor srečevanja in pestrega poletnega dogajanja v vasi, ko se na trgu z domačo ponudbo ob dobri glasbi srečujejo domačini in obiskovalci.

Skozi Star Fužino bodo občasne delnein  tudi občasne krajše popolne zapore ceste.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi