Logo MojaObčina.si

Bohinj

JUTRI
28°C
13°C
ČE.
26°C
15°C
5223

Covid-19: Vzpostavitev informacijske pisarne Občine Bohinj

Epidemiološka situacija v državi je vse slabša, ob hitrem tempu sprejemanja novih vladnih ukrepov za zajezitev virusa pa se tudi med občankami in občani pojavlja vse več vprašanj.

Na Občini Bohinj zato z jutrišnjim dnem ponovno vzpostavljamo Informacijsko pisarno Občine Bohinj, kamor se lahko obrnete z vprašanji glede koronavirusa in vseh trenutno veljavnih ukrepov za zajezitev virusa tako na državni, kot lokalni ravni.

------

Informacijska pisarna Občine Bohinj od ponedeljka do petka deluje od 8.00 – 13.00 ure.

Tel: 04-577-01-00

e-pošta: pomoc@obcina.bohinj.si.

---------

V kolikor ste v karanteni in nimate možnosti za nakup oziroma dostavo osnovnih prehranskih živil, je Štab civilne zaščite Občine Bohinj že pripravil tudi prehranske pakete, ki jih lahko naročite v Informacijski pisarni Občine Bohinj po telefonu oziroma po elektronski pošti.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi