Logo MojaObčina.si

Bohinj

DANES
13°C
-1°C
JUTRI
6°C
-4°C
4345

Cepljenje proti virusu Covid-19 v ZD Bohinjska Bistrica

V Sloveniji smo že začeli s prvim cepljenjem proti virusu Covid-19. Vsa navodila glede prostovoljnega cepljenja in prijavnico boste prejeli po pošti na dom, zato vam za potrebe naročanja oziroma izkazovanja interesa za cepljenje ni potrebno klicati v Zdravstveni dom Bohinj in se posebej naročati.

Stalni prebivalci Bohinja stari 80 in več let so že danes prejeli obvestilo in prijavnico, ostale starostne skupine do vključno 18. leta pa bodo obvestilo s prijavnico prejele v prihajajočih dneh. Mladostniki od 16. do 18. leta se bodo lahko prijavili na prostovoljno cepljenje na podlagi prijave staršev oz. skrbnikov. Mlajši od 16. leta se glede na navodila proizvajalca ne morejo cepiti. 

Vrstni red prijavljenih na cepljenje bo določen v Zdravstvenem domu Bohinj na podlagi strokovnih kriterijev ter sproti dobavljenih odmerkov cepiva.

O aktualnih informacijah vas bomo tudi sicer sproti obveščali.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi