Logo MojaObčina.si
DANES
25°C
8°C
JUTRI
20°C
14°C
Oceni objavo

Filmi v KD Joža Ažmana - aprilski program

To nedeljo, 21. aprila, se v Kulturni dom Joža Ažmana ponovno vračajo filmske predstave. Predvajali bomo dva filma, animiran družinski film Široko in kraljestvo vetrov ter Radikal, srčno pripoved nevsakdanjem o mehiškem učitelju:

ob 17:00

ŠIROKO IN KRALJESTVO VETROV (animirani, družinski)

Benoît Chieux/ FRA /2023/ 75 min / SINHRONIZIRAN / 6+

Animirana uspešnica, ki gradi mostove med poezijo in filmi studia Ghibli, z očarljivmi vizualijami, ki spominjajo na Beatlesovo Rumeno podmornico. Epska sanjska pustolovščina bo celotno družino odpeljala na nepozabno potovanje.

ob 19:00

RADIKAL (drama)

Christopher Zalla / MEHIKA /2023/ 125 min / španščina/slovenski podnapisi

»Na svetu je toliko ljudi, ki nikoli ne dobijo priložnosti. To je zgodba o tem, kaj se zgodi, ko jo dobijo.« Film, posnet po resnični zgodbi o nekonvencionalnem mehiškem učitelju, je prejel nagrado občinstva na festivalu Sundance.

Cena vstopnice 5 eur za posamezno predstavo. Blagajna se odpre eno uro pred prvo projekcijo filma.

Vabljeni!

 

Oglejte si tudi