Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Popoldne bo oblačno, padavine se bodo razširile nad vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa lahko ponekod tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
7°C | 12°C
ponedeljek, 23.10.2017
4°C | 15°C
torek, 24.10.2017
3°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
2°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 21°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 11h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Lip pohištvo Bohinj na sejmu Ambient


GOSPODARSTVO

| |
10.10.2013      23:59
A A

Lip pohištvo Bohinj na sejmu Ambient


LIP pohištvo Bohinj se je tudi v letu 2013 uspešno predstavil na sejmu Ambient v Ljubljani.


Foto: LIP pohištvo Bohinj
Foto: LIP pohištvo Bohinj
Deli:

Razstavljali smo novo linijo spalnice, ki se ponaša z izredno lepim detaljom, sestavljanko iz prečno rezanega lesa. Največ pogledov je pritegnila nočna omarica ovalne oblike s skritim predalnikom, na kar smo zelo ponosni, saj gre za tehnološko zahteven izdelek.

 

Nekdaj pohištveni obrat LIP-a Bled, danes samostojno podjetje LIP pohištvo Bohinj nadaljuje bogato tradicijo izdelave pohištva iz masivnega lesa. S svojimi proizvodi smo prisotni doma in v tujini, ugled pa si zagotavljamo s poslovno korektnostjo in zanesljivostjo. Smo mlad kolektiv z vizijo in zaupanjem v soljudi.

 

Še vedno izdelujemo pohištvo pod blagovno znamko LIP Bled, obenem pa se pustimo izzvati oblikovalcem in ustvarjamo novo sodobno pohištvo.

 

Vsi izdelki so manufakturno izdelani v Bohinju iz masivnega lesa različnih drevesnih vrst. S spoštovanjem do preteklosti in kulturne dediščine sledimo potrebam današnjega bivanja. Elementi preteklosti se kažejo v tradicionalni obdelavi lesa in krašenju ter se dopolnjujejo s sodobno formo in uporabnostjo, kar ustvari vtis domačnosti.

 

Usmerjamo se v opremo apartmajev in hotelskih sob, saj je naše pohištvo prepoznano kot izjemno kakovostno in trpežno.

 

Lani smo razvili tudi človeku in okolju prijazno spalnico, izdelano izključno iz masivnega lesa brez kovinskih delov v konstrukciji. Površinsko je obdelana s popolnoma naravnimi olji z prijetnim vonjem sivke proizvajalca EkoSem. Zadovoljuje vse kriterije trajnostno izdelanega pohištva in je zato cenjena tudi v tujini.

 

 

Niko Ravnik

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
22.10.2017
Danes ni dogodkov.
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?
25.10.2017 | Kultura
A veš, koliko te imam rad?
28.10.201 | Turizem
Domača tržnica na Bohinjski Bistrici

Bodite prvi pri oddaji mnenja.