Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.07.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno s krajevnimi padavinami in nevihtami. Ob morju bo pihal jugo, zvečer pa bo zapihal okrepljen severozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 24, v južnih krajih do 30 stopinj C.
16°C | 26°C
torek, 25.07.2017
16°C | 26°C
sreda, 26.07.2017
12°C | 24°C
četrtek, 27.07.2017
13°C | 25°C
petek, 28.07.2017
12°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 24.7.2017 ob 16h
Danes bodo nekatere nevihte spremljala krajevna neurja z nalivi in močnejšimi sunki vetra. Ni izključen tudi pojav toče. Na obali bo pozno popoldne ob prehodu hladne fronte zapihal okrepljen severozahodnik.
16°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ZNANI DRŽAVNI PRVAKI V UMETNOSTNEM DRSANJU


ŠPORT

| |
08.01.2013      10:24
A A

ZNANI DRŽAVNI PRVAKI V UMETNOSTNEM DRSANJU


Nastopilo je 48 tekmovalcev, prvič za Slovenijo tudi mladinski plesni par. Pri članicah je naslov državne prvakinje osvojila Patricija Gleščič, članica DKK Stanko Bloudek iz Ljubljane, v kategoriji mladincev Krištof Brezar iz DK Kranj, pri mladinkah pa je državna prvakinja postala Naja Ferkov, DKK Stanko Bloudek.


Najboljše tri umetnostne drsalke v Sloveniji: Patricija Gleščič, Daša Grm in PIna Umek
Najboljše tri umetnostne drsalke v Sloveniji: Patricija Gleščič, Daša Grm in PIna Umek
Deli:

V odsotnosti domačega aduta Mateja Gregorca, ki je zaradi poškodbe pete že nekaj časa odsoten z ledenih površin, so domači klub Drsalno društvo Labod Bled zastopale štiri tekmovalke: Pia Omovšek, Trischa Gašperin, Ana Lavrič in Tjaša Buršič. Pia Omovšek je v kategoriji Deklice B za las zgrešila stopničke, vendar je z osebnim rekordom nekaj čez 50 točk in 4. mestom zadovoljna. Trischa Gašperin je bila na 15. mestu, Ana Lavrič pa 17. V kategoriji Deklice A je Tjaša Buršič z izvrstnim nastopom dosegla odlično 7. mesto – tekmuje namreč še z dve leti starejšimi tekmovalkami. Glavna trenerka Teodora Poštič je bila z nastopi svojih tekmovalk zadovoljna, vsi skupaj v klubu pa se že pripravljajo na naslednje tekmovanje za Evropski kriterij, ki bo konec meseca v Beogradu.

Drsalno društvo Labod Bled je spet blestelo po organizacijski plati. Vsi dobitniki medalj so poleg ostalih enotnih daril za vse tekmovalce v dar dobili uokvirjene slike, ki so jih izdelali učenci tretjih razredov OŠ Prof. dr. Josipa Plemlja Bled, za kar se jim še enkrat toplo zahvaljujemo. Prav tako tudi skupini Sava Hoteli Bled, ki je vsem udeležencem tekmovanja podarila bon za kremno rezino in Turizmu Bled za darilne vrečke in promocijsko gradivo.

Otvoritveno in zaključno slovesnost so popestrili tudi mladi drsalci z dvema točkama iz nedavne drsalne revije. Nad celotno izvedbo tekmovanja je bila navdušena tudi krovna organizacija, Zveza drsalnih športov Slovenije, ki obljublja, da se bo Bled še naprej potegoval za organizacijo tekmovanj v umetnostnem drsanju na najvišji ravni.

Podrobni rezultati tekmovanja so na voljo na spletni strani organizatorja: http://www.labod-bled.si/tekmovanja-in-rezultati/vec-o-dogodku/2012/12/06/dr%C5%BEavno-prvenstvo-v-umetnostnem-drsanju-2013.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DD LABOD BLED? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


DD LABOD BLED
DD LABOD BLED
LJUBLJANSKA CESTA 5
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2
24.07.2017
Danes ni dogodkov.
27.07.2017 | Umetnost
Stoletje sanj
27.07.2017 | Umetnost
Stoletje sanj

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo