Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
1°C
-7°C
PON.
2°C
-2°C
Deli
3292

Začetek dvoranske atletike

Začela so se tekmovanja v dvoranski atletiki.
Začetek dvoranske atletike v letošnjem letu  je bil otvoritveni atletski miting 13. januarja, nadaljevanje je bilo 27.1 . Glede na pogoje, v katerih trenirajo atleti, ki tekmujejo, so pokazali dobro formo in pripravljenost, ki pa bo prišla bolj do izraza v pomladnih in poletnih obdobjih.

Naše mladinke Alja Polanec, Sara Slamnik , Nina Lukanc , Katarina Gradnik  so tako  uspešno nastopile na vseh mitingih. Prvenstvo Slovenije  U20 , ki je bilo 3. februarja, je postreglo z dobrim rezultatom Nine Lukanc, ki  je tekla v finalu v teku na 60m in  izboljšala osebni rezultat .Hkrati  je potekal tudi mednarodni miting.  Katarina Gradnik  je pokazala dobro formo in je prav tako tekla v finalu 60m in dosegla osebni rekord .

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!